Hudeček František (Němčice u Holešova 1909 - 1990 Praha)
Hlava I, signováno a datováno vpravo nahoře Fr. Hudeček 46, olej/karton, 30,5 x 23,5 cm, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 360.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |